Prenosné Vaňou Skladacie Vaňa Vedro Skladacia Veľké Dospelé Vaňou, Baby Bazén Izolácie Samostatné Rodinné Kúpeľňa vaňové KÚPELE

Novinka

€9.14

/ €13.07

Skladom

1. Vstavaný Pearl Bavlna: Skladanie vaňa s vstavaným-in pearl bavlna. V porovnaní s bežnou skladacie vane, môžeme lepšie udržanie teploty vody. Teplo zachovanie čas je až 120 minút. Má odolnosť proti vlhkosti, zvuková izolácia, tepla, ochrana a väčšiu flexibilitu. Rovnomerne medveď gravitačná, silná a praktická, nie je potrebné preháňať, mäkký materiál, nám prináša lepší zážitok.

2. Dostatočný Priestor: Cca 70 cm/27.55 v s priemerom 70 cm/27.55 v výškou, vhodný pre dospelých, ktorí sú už viac ako 185 cm vysoký a vážiť viac ako 100 kg. Môžete pretiahnuť voľne vo vode, poskytuje dostatok priestoru pre dospelých a deti, aby si čas kúpania.

3. Vysoko kvalitné Materiály: Vyrobené z bezpečné a netoxické PVC materiálu, ktorý spĺňa kvantitatívne testovacích noriem, šetrné k životnému prostrediu a odolný, pohodlný vo vysokej nadmorskej výške oblastiach, nie je potrebné sa obávať zakopnutia alebo pocit claustrophobic, ak ho používate.

4. Jednoduchá Montáž: postupujte podľa krokov v obrázku, aby ste dokončili inštaláciu, skladacia, nie zaberajú príliš veľa priestoru, iba 1 štvorcových metrov. Môže byť použitý v interiéri a exteriéri. Kúpanie pomáha eliminovať toxíny z tela a zlepšenie celkového zdravia.

5. Balenie Obsahuje: Vaňa handričkou*1, podporu rod*8, upevňovacie Pásy*3, doplňovanie vody vankúš*1, odvodňovacie potrubie*1, vypúšťací ventil*1.

Špecifikácie:

Názov: Skladacia Vanička

Materiál: šetrné k životnému prostrediu pearl bavlna + pvc kompozitný materiál + vodotesný plátno

Špecifikácia: o 70*70 cm/27.55*27.55 v

Veľkosť balenia: cca 74*13*26 cm/29.13*5.12*10.24 v

Hmotnosť: cca 2,5 kg

Vhodná hmotnosť: 75kg nižšie

Vhodné výška: pod 180 cm

Funkcie:

1. Ekologicky bezpečné materiál: Tento prenosný vaňou je potrava-stupeň bezpečný materiál, ktorý je veľmi životného prostredia.

2. Jednoducho sklopiť a uložené: Táto skladacia prenosné kúpeľňa môže byť použitý v interiéri a exteriéri, a môžete sa tešiť domov, vodná masáž kedykoľvek.

3. Jednoduchá montáž: prenosné vaňou možno použiť kedykoľvek a kdekoľvek.

4. Ideálne použitie: Táto vaňa je jednoduchá a rýchla inštalácia, bez čerpania vzduchu ako väčšina plastové vane.

5. Zaberajú malý priestor: zaberajú malý priestor v sprchou alebo malú kúpeľňu. Je veľmi vhodný pre namáčanie vaňou, zmrzlina vaňou, prenosné vonkajšie vaňou.

Balenie Zoznam:

Vaňa handričkou*1

Podpora rod*8

Upevňovacie Pásy*3

Teleskopická Odvodňovacie Potrubie*1

Vypúšťací ventil*1

Naplnené vodou Vankúš*1

Štítky: horúce kúpele, prenosné vaňové kúpele, nafúknuť spa, dospelých, bazén, vaňa, swimava nafukovací bazén, teplé vaňové kúpele, spálne, gauč, vaňa zložiť, plastové vedro, vaňa

Vhodné Výška pod 180 cm
Vhodná hmotnosť nižšie 75kg
Druh Vane
Názov Skladacia Vanička
Veľkosť about 70*70cm/27.55*27.55in
Materiál Iné
Funkcia Eco-Priateľský
Funkcie Jednoducho sklopiť a uložený
veľkosť balenia o 74*13*26 cm/29.13*5.12*10.24 v
Pôvod CN(Pôvodu)

Napísať recenziu

Prenosné Vaňou Skladacie Vaňa Vedro Skladacia Veľké Dospelé Vaňou, Baby Bazén Izolácie Samostatné Rodinné Kúpeľňa vaňové KÚPELE

Prenosné Vaňou Skladacie Vaňa Vedro Skladacia Veľké Dospelé Vaňou, Baby Bazén Izolácie Samostatné Rodinné Kúpeľňa vaňové KÚPELE

1. Vstavaný Pearl Bavlna: Skladanie vaňa s vstavaným-in pearl bavlna. V porovnaní s bežnou skladacie vane, môžeme lepšie udržanie teploty vody. Teplo zachovanie čas je až 120 minút. Má odolnosť proti vlhkosti, zvuková izolácia, tepla, ochrana a väčšiu

Súvisiace produkty