LIVTER Oceľové alebo Hliníkové Telo Hlavy pre Frézovanie a Moulders špirála cutter head 6T

Novinka

€67.01

Skladom

Popis Produktu

Sme špecializuje na výrobu, spracovanie dreva rezné nástroje v Číne na 2 roky.

Naše inžinierske a technické pracovníci majú bohaté praktické skúsenosti na drevo rezné nástroje.

Pomocou najlepšie technológie a kvalitné materiály , sme schopní vyrábať shaper cutter head s vynikajúcou kvalitou.

Ponúkame vám konkurenčnú výhodu produkty.

Použiť drevo Stroj

Špirála Cutterhead môže byť zapadá do Vertikálnej stroj.

Kopírovať frézka,4 na strane moulders.

Techinical Parametre

Rezačka vedúci orgánu ocele alebo hliníkovej zliatiny materiálov tovar.

Výber T. C. T nôž bit veľkosť 14X14X2.0mmor 15X15X2.5 mm

Vymeňte Nôž odkaz:

Informácie O Firme

Zásielky

FAQ

Doprava:

Vaša objednávka bude spracovaná v 15days po zaplatení. A ja som sa bude poskytovať sledovacie číslo pre každú objednávku. Všetky cla alebo dovozu dane sú kupujúceho zodpovednosti . S cieľom pomôcť vám získať pozemok s voľným dane alebo zníženie daňovej cez colné,môžem vyhlásiť ju ako "darček" s nižšou hodnotou.Nie sme zodpovední za akékoľvek oneskorenie zákaziek po dodávaný.Ale budem sledovať najnovšie informácie týkajúce sa vašej objednávky a pomôže celú cestu. V skutočnosti,chcem tiež tovar, ktorý sa má dodanie čoskoro,takže každý kupujúci bude spokojný s mojím služby.Ale rýchlosť Čína príspevok je mimo moju kontrolu. Ak sa nechcete dostať svoj pozemok, ale dodacia lehota je blíži,prosím, spýtajte sa ma na predĺženie dodacej lehoty.Ďakujeme za vašu podporu.

Spätná väzba:

Vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Prosím kliknite 5 hviezdičkový v väzbu, ak sa vám páči môj položky a služby. Budem poskytovať konkurencieschopné ceny a lepšie služba celú cestu. Pošlite nám e-mail pred odchodom žiadne negatívne pripomienky alebo otvorenie akýkoľvek spor na Hanke.sk.Chápeme, nešťastie môžete mať, ak príkaz ísť zle,ale budeme sa snažiť v našich silách, aby vám uspokojujúce výsledky.

Vrátenie Peňazí:

Ak sa zobrazí položka, ale nie sú spokojní,môžete ho vrátiť do 7 dní na výmenu alebo peniaze späť.ALEBO SME SA NIE JE PROBLÉM VÁM VRÁTENIE PEŇAZÍ ALEBO VÝMENU. Nie sú ŽIADNE VÝNIMKY!

Všetky vrátený tovar MUSÍ BYŤ v pôvodnom obale a kupujúci je POVINNÝ POSKYTNÚŤ nám prepravné číslo zásielky, a konkrétny dôvod na návrat.

Štítky: byrd špirála cutter head, lietať fréza mlyn, Tvár Mlyn, cutter head špirála, cutter head dreva, tortu moulder, armatúra motor makita, Glass cutter head, krovinorez hlavu, vedúci planer

Presnosť Vysokú Presnosť
Priemer viac veľkostí
Aplikácia Drevospracujúci Priemysel
Druh Vlákno Mlyny
Číslo Modelu spb
Celková Dĺžka viac veľkostí
Spoločnosť stype Továreň

Napísať recenziu

LIVTER Oceľové alebo Hliníkové Telo Hlavy pre Frézovanie a Moulders špirála cutter head 6T

LIVTER Oceľové alebo Hliníkové Telo Hlavy pre Frézovanie a Moulders špirála cutter head 6T

Popis Produktu Sme špecializuje na výrobu, spracovanie dreva rezné nástroje v Číne na 2 roky. Naše inžinierske a technické pracovníci majú bohaté praktické skúsenosti na drevo rezné nástroje. Pomocou najlepšie technológie

Súvisiace produkty