2 Metrov pre Epson tlačiarne 2 mm x 4 mm Mimaki ECO Solventná Atrament, Čerpadlo, Trubky

Novinka

€4.90

Skladom

Balenie : 2 metre

2 mm x 4 mm Atrament, Čerpadlo, Trubky pre Epson Roland Mimaki Tlačiarne

Čerpadlo Trubice Obrázok :

Shippment :

Vážený zákazník , budeme posielať položky do 3 - 7 workingdays akonáhle sa vaša platba je dokončená . Nemôžeme zaručiť, dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov ferences v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách , čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované . Vezmite prosím na vedomie, že :

Kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky ,maklérske poplatky ,clo a dane pre dovoz do vašej krajine . Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromaždené v čase prevzatia tovaru . nebudeme vrátenie shiping poplatky za odmietol zásielky .

Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane ,a kupujúci sú zodpovední za ciel . Vďaka za vaše milé pochopenie vopred !

Vaša spokojnosť je náš najväčší výkon.

Vysokú kvalitu zaručuje naše prežitie .

Dôveryhodnosť je náš princíp .

Win-Win je náš cieľ .

Všetky naše Výrobky S Vynikajúcou Kvalitou !

Štítky: epson čerpadla, epson 4720 auta, tlačiareň solventná, atrament čerpadla, atrament trubice, epson ploche eco solventná tlačiareň, eco rozpúšťadlo atrament roland, epson ink trubice, eco rozpúšťadlo atrament, epson l1300 eco rozpúšťadlo na prestavbu

Číslo Modelu 2 mm x 4 mm Mimaki ECO Solventná Atrament, Čerpadlo, Trubky
Názov Značky NoEnName_Null
Pôvod CN(Pôvodu)
Napätie 220V

Napísať recenziu

2 Metrov pre Epson tlačiarne 2 mm x 4 mm Mimaki ECO Solventná Atrament, Čerpadlo, Trubky

2 Metrov pre Epson tlačiarne 2 mm x 4 mm Mimaki ECO Solventná Atrament, Čerpadlo, Trubky

Balenie : 2 metre 2 mm x 4 mm Atrament, Čerpadlo, Trubky pre Epson Roland Mimaki Tlačiarne Čerpadlo Trubice Obrázok : Shippment : Vážený zákazník , budeme posielať položky do 3 - 7 workingdays akonáhle sa vaša platba

Súvisiace produkty